1- مجموعه طلای محمد پس از تائیدیه واریز وجه اقدام لازم جهت ادامه فرایند خرید مشتریان عزیز را انجام خواهد داد . تمام مراحل خرید از طریق پیام کوتاه و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد . برای دریافت محصول کارت شناسی معتبر به همراه داشته باشید .

2- مسئوليت حفظ و مراقبت از شناسه كاربري و کلمه عبور منحصراً بر عهده مشتري خواهد بوده و مجموعه طلای محمد از اين جهت مسئوليتي نخواهد داشت.

3- در مواردي كه طلای محمد بنا به عللي از قبيل خرابي دستگاه هاي كامپيوتري ، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطي ، رويدادهاي اجتناب ناپذير ،صدور بخشنامه هایی از سوی بانک مرکزی و یا ارگان های دولتی و هرآنچه كه خارج از كنترل باشد قادر به ارائه خدمات نباشد مسئوليتي متوجه مجموعه طلای محمد نخواهد بود. لازم به توضیح است که در چنین شرایطی افراد با مراجعه حضوری به فروشگاه مرکزی ( آدرس در صفحه تماس با ما )می توانند نسبت به فروش  و یا تحویل محصول خود اقدام نمایند.

4- طلای محمد مي‌تواند كليه موضوعات مشكوك و اطلاعات مربوط به اشخاص مظنون به سوء استفاده از سيستم را به مقامات انتظامي ‌و قضائي اعلام دارد تا تحت پيگرد قانوني قرار گيرند.

5- طلای محمد هيچگونه مسئوليتي در قبال خسارت و زيانهاي وارده به مشتريان در اثر افشاء شدن شناسه كاربري و کلمه عبور از سوي خودشان بعهده نخواهد داشت.

6- در شرایطی که باراز نوسانات غیر عادی داشته باشد قسمت خرید ب صورت اتوماتیک بسته خواهد شد .

7- تمامی مشتریان هفت روز هفته 24 ساعته امکان انجام خرید را در سیستم الکترونیک طلای محمد را دارند و همچنین امکان خرید آنلاین در روزهای تعطیل وجود دارد . در صورت باز بودن فروشگاه میتوانید حضوری و با هماهنگی قبلی برای خرید اقدام نمایید .