1- طلای محمد پس از تائیدیه واریز وجه اقدام ب ارسال محصول می نماید . محصول فقط به کاربری که در سایت ثبت نام کرده تحویل داده میشود . خریدار هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی به همراه داشته باشد.

2- مسئوليت حفظ و مراقبت از شناسه كاربري و کلمه عبور منحصراً بر عهده مشتري خواهد بوده و طلای محمد از اين جهت مسئوليتي نخواهد داشت.

3- در مواردي كه طلای محمد بنا به عللي از قبيل خرابي دستگاه هاي كامپيوتري ، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطي ، رويدادهاي اجتناب ناپذير ،صدور بخشنامه هایی از سوی بانک مرکزی و یا ارگان های دولتی و هرآنچه كه خارج از كنترل باشد قادر به ارائه خدمات نباشد مسئوليتي متوجه گالری محمد نخواهد بود. لازم به توضیح است که در چنین شرایطی افراد با مراجعه حضوری به فروشگاه محمد می توانند نسبت به فروش  و یا تحویل محصول خود اقدام نمایند.

4- طلای محمد مي‌تواند كليه موضوعات مشكوك و اطلاعات مربوط به اشخاص مظنون به سوء استفاده از سيستم را به مقامات انتظامي ‌و قضائي اعلام دارد تا تحت پيگرد قانوني قرار گيرند.

5- طلای محمد هيچگونه مسئوليتي در قبال خسارت و زيانهاي وارده به مشتريان در اثر افشاء شدن شناسه كاربري و کلمه عبور از سوي خودشان بعهده نخواهد داشت.

6- در شرایطی که باراز نوسانات غیر عادی داشته باشد قسمت خرید ب صورت اتوماتیک بسته خواهد شد .

7- تمامی مشتریان از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11 الی 20 و پنجشنبه از ساعت 11 الی 14 امکان انجام خرید را در سیستم الکترونیک طلای محمد را دارند و در خارج از ساعات فوق امکان انجام خرید وجود ندارد  و همچنین امکان خرید آنلاین در روزهای تعطیل وجود ندارد. در صورت باز بودن فروشگاه میتوانید حضوری و با هماهنگی قبلی برای خرید اقدام نمایید .