گروه کنترل کیفیت  طلای محمد همواره در تلاش است ، محصولی که به دست شما خریداران گرامی میرسد از نظر کیفیت و استاندارد  در بهترین سطح باشد . با وجود این ممکن است خریداران محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

 

1 – شرایط تعویض کالا

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد. مثال ( بسته بندی باز باشد – هولوگرام مخدوش باشد و غیره … ) در این صورت باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش طلای محمد از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.در این حالت، تعویض کالا پس از تایید کارشناسان کنترل کیفت امکان پذیر خواهد بود.

در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن محصول خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به طلای محمد بازگردانده شود.

 

2 – انصراف از خرید 

– اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات طلای محمد  (شماره تلفن 22073207-021 ) اطلاع داده شود. در این صورت از هر محصول که در فاکتور شما خریدار محترم ثبت شده است ، 3 درصد از نرخ لحظه ای خرید آنلاین کسر می شود و ظرف مدت 72 ساعت  کاری مبلغ دریافتی به حساب شما بازگردانده خواهد شد .

– اگر بعد از رسیدن محصول به دست شما از خرید آن منصرف شده اید باید حداکثر طی 24 ساعت با واحد پیگیری سفارشات طلای محمد از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع بدهید . درصورتی که بسته بندی (وکیوم ) محصول و هولوگرامها امنیتی پشت بسته بندی سالم و بدون هیچ مشکلی باشد بعد از تایید کارشناسان کنترل کیفت از هر محصولی که در فاکتور شما خریداران محترم ثبت شده است مبلغ 5 درصد نرخ لحظه ای خرید آنلاین  کسر می شود  و ظرف مدت 72 ساعت کاری مبلغ دریافتی به حساب شما بازگردانده خواهد شد .

– در صورتی که بسته بندی محصول (ویکوم) باز شده باشد از نظر کارشناسان کنترل کیفت فاقد اعتبار بوده و فقط ارزش محصول بر حسب گرم و نرخ روز طلای بازار محاسبه خواهد شد .

– در صورتی که بسته بندی (وکیوم) محصول سالم و بدون هیچ گونه ایرادی باشد. ولی هولوگرامهای امنیتی پشت بسته بندی مخدوش شده باشد به ازای هر هولوگرام مخدوش شده مبلغ 3000 تومان  کسر خواهد شد . به طور مثال اگر محصول 2.5 گرمی را خریداری کرده باشید در پشت بسته بندی 5 هولوگرام چسبانده شده است . اگر 3 تا از هولوگرامها مخدوش باشد 9000 تومان + 5 درصد از مبلغ کل محصول کسر خواهد شد .

 

3 – باز خرید محصول 

خریدارانی که محصولات خود را از سایت  و یا از فروشگاه طلای محمد خریداری نموده اند، میتوانند با مراجعه به فروشگاه طلای محمد  به همراه فاکتور خرید و کارت شناسایی خریدار با کسر 10 درصد از نرخ لحظه ای خرید آنلاین مبلغ خود را دریافت کنند ( فاکتورها در صفحه شخصی شما در دسترس شما می باشد).

توجه داشته باشید که کسر مبلغ 10 درصد در صورتی میباشد که محصول از سلامت فزیکی برخوردار باشد در غیر این صورت ب ازای مخدوش بودن هر هولوگرام مبلغ 3000 تومان به 10 درصد اضافه خواهد شد . و  در صورتی که بسته بندی محصول (ویکوم) باز شده باشد از نظر کارشناسان کنترل کیفت فاقد اعتبار بوده و فقط ارزش محصول بر حسب گرم و نرخ روز طلای بازار  محاسبه میگردد.